Klaipėdos rajono pareigūnei renginiuose kartais prireikia dviejų uniformų – policininko ir tautinių šokių kostiumo

Data

2022 07 27

Įvertinimas
0
663A4952 copy-Pipirien4_1.jpg

Klaipėdos r. PK bendruomenės pareigūnė Diana Pipirienė sako, kad tapti pareigūne svajojo nuo vaikystės, tačiau vis abejojo, ar atitiks itin aukštus sveikatai ir fiziniam pasirengimui keliamus kriterijus. O įgyvendinti šią svajonę paskatino „sudužusi“ kita svajonė – tapti choreografe.

Diana Pipirienė pasakoja, kad šokti tautinius šokius pradėjo nuo 6 metų – pradžioje to labai norėjo pati, po to buvo laikotarpis, kai tęsti repeticijas primygtinai ragino tėvai, o dar vėliau – tai tapo daug malonumo suteikiančiu įpročiu. Paauglystėje mokėsi ir disco bei kitų modernių šokių, tačiau tautinių – neapleido niekada.

Po nesėkmingo bandymo įstoti į choreografijos studijas Klaipėdos universitete,  rinktis policininko profesijos dar nesiryžo – baigė pedagogikos bakalaurą, socialinės pedagogikos magistrą, kurį laiką dirbo mokykloje socialine pedagoge. Tačiau policijoje atlikta praktika paskatino siekti įgyvendinti nuo vaikystės puoselėtą svajonę – netrukus pradėjo dirbti policijoje, baigė vienus iš pirmųjų šešių savaičių trukmės įvadinius kursus ir tapo pareigūne.

„Labai mėgstu savo darbą – bendrauti su žmonėmis, padėti spręsti jiems iškylančias problemas. Geriausias poilsis po darbo – šokių repeticijos – nuo 1991 m. esu aktyvi šiemet veiklos 50-metį atšventusio šokių ir dainų ansamblio „Minija“ narė. O nenueiti į repeticiją man turbūt būtų kaip neateiti į darbą be pateisinamos priežasties. Dažnai juokaudama sakau, kad turiu tris šeimas – tikrąją, darbo ir šokių kolektyvus.“ – sako Klaipėdos r. PK bendruomenės pareigūnė.  

Šokiai, pasak pareigūnės, suteikia labai daug malonumo – publikos aplodismentai,  per didžiuosius Dainų švenčių koncertus patiriamos emocijos, kelionės ir jose patiriami nuotykiai – su šokių kolektyvu juk apvažiuota beveik visa Europa – Belgija, Portugalija, Ispanija, Italija, Švedija, Norvegija, Lenkija, Latvija ir kt. Tad baigti „maratono darbas–šokiai“ – dar neketina.

„Kai veikla – ar tai būtų darbas ar hobis – yra mėgstama, teikia malonumo, jėgų tikrai nepritrūksi ir suderinti gali viską. Man, pavyzdžiui, renginiuose ne kartą yra prireikę dviejų uniformų – atlieki funkcijas kaip pareigūnas, o pietų pertraukos metu, tame pačiame renginyje, velkiesi tautinį kostiumą ir eini ant scenos šokti.“ – teigia Klaipėdos rajono PK pareigūnė Diana Pipirienė.