Klaipėdos apskrities pareigūnai Jūros šventę ragina švęsti linksmai ir saugiai

Data

2022 07 29

Įvertinimas
0
295663707_1439167583237121_470140141608219507_n.jpg

Saugumui ir viešosios tvarkos užtikrinimui masinių renginių metu, tokių kaip Jūros šventė ir kt., policija skiria ypatingą dėmesį. Renginių teritorijose patruliuoja sustiprintos pareigūnų pajėgos, pasitelkiama ir policijos rėmėjų, Karo policijos bei Lietuvos šaulių sąjungos narių. Policijos pareigūnai linki švęsti smagiai, tačiau primena nepamiršti rūpintis savo bei aplinkinių saugumu – saugokite savo pinigines, telefonus ir kitus vertingus daiktus, nelaikykite jų lengvai pasiekiamose vietose, piniginėje nelaikykite užrašytų elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenų, grynųjų patariama turėti tiek, kiek planuojate išleisti ir juos laikyti ne vienoje vietoje. Prižiūrėkite vaikus – minioje jie gali greit pasimesti.

Per Jūros šventę, ar panašius masinius renginius, eismas intensyvėja, padaugėja automobilių spūsčių, sunku rasti vietą automobiliui pastatyti, todėl į renginių zonas vykti patariama visuomeniniu transportu. Jei nuspręsite vykti savo automobiliu – nevairuokite išgėrę. Suabejojusius savo galybėmis vairuoti, pareigūnai ragina pasitikrinti blaivumą alkoholio matuokliu – tai padaryti bus galima prie Atgimimo aikštėje stovėsiančio policijos autobusiuko. Čia ir Kruizinių laivų terminale stovėsiančiame komisariate ant ratų, taip pat bus galima pranešti apie pažeidimus, parašyti pareiškimus, atnešti rastus daiktus.

Taip pat kviečiame aplankyti Atgimimo aikštėje šeštadienį ir sekmadienį stovėsiančią Klaipėdos apskrities policijos prevencinę palapinę – pabendrauti su pareigūnais, užduoti rūpimus klausimus, o gal tiesiog išbandyti jėgas bendruomenės pareigūnų parengtose viktorinose ir edukaciniuose užsiėmimuose – už teisingus atsakymus pareigūnai žada atminimo dovanėlių.

Linksmos ir svarbiausia saugios Jums Jūros šventės.