Klaipėdos apskrities pareigūnai dar kartą ragina nevykti iš namų be būtinos priežasties – patikros postai keliuose jau veikia

Data

2020 12 16

Įvertinimas
0
663A8279 copy(1).jpg

Klaipėdos apskrities VPK pareigūnai, vadovaudamiesi Vyriausybės nurodymais, nuolat kontroliuoti važiuojančiuosius apskrities keliuose įrengtuose patikros postuose pradės nuo gruodžio 18 d. (penktadienio) 13 val. Tačiau mobilieji patikros postai veikia nuo šiandien – gruodžio 16 d. Į juos pareigūnai gali atvykti pasirinktinai ir kurį laiką tikrinti, ar vykstantieji į kurią nors apskrities savivaldybę turi tam būtiną priežastį.

Palangoje sustiprinta važiuojančiųjų kontrolė vykdoma nuo vidurnakčio penkiuose kurorte įrengtuose postuose. Iki šiandienos popietės čia buvo patikrinta apie 400 automobilių, apie 20 į Palangą neįleista – paaiškinimai, kad į kurortą važiuoti esą buvo būtina, nes nori apsipirkti, pajūryje pavedžioti šunį, ar panašiai, nėra būtina priežastis, todėl žmonėms, suprantama, teko apsisukti ir važiuoti namo.

Pareigūnai dar kartą primygtinai ragina atsisakyti nebūtinų kelionių į kitas savivaldybes, vykstant reikia turėti priežastį pagrindžiantį dokumentą. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad teikti apgyvendinimo paslaugas nėra draudžiama, tačiau išsinuomoti kambarį viešbučiuose, poilsio namuose, ar privačiame sektoriuje galima tik tos savivaldybės, kurioje gyvenate ribose – tai yra – ilsėtis Palangos viešbučiuose gali tik palangiškiai, o Klaipėdos – tik klaipėdiečiai ir panašiai. Šis reikalavimas, beje, galioja nepriklausomai nuo to, kada buvo sudaryta apgyvendinimo paslaugų sutartis.

Būkite supratingi – likite namuose, nes tik taip galite apsaugoti ir save, ir esančius aplink.