Klaipėdos apskr. VPK viršininkas situacijos rajone aptarti susitiko su Skuodo r. meru, savivaldybės atstovais ir bendruomene

Data

2022 09 20

Įvertinimas
0
IMG_2048.jpeg

Rugsėjo 20 d. Klaipėdos apskr. VPK viršininkas Alfonsas Motuzas ir Skuodo r. PK viršininkas K. Bončkus susitiko su Skuodo rajono savivaldybės meru Petru Pušinsku, savivaldybės administracijos atstovais, seniūnais bei aktyviais bendruomenės nariais.

Susitikimo metu Skuodo rajono bendruomenei pristatyti būsimi pokyčiai Lietuvos policijoje, kai 10 apskričių bus sujungtos į 5 apygardas, taip pat pasidžiaugta, jog Skuodo r. PK – vienas iš efektyviausiai dirbančių komisariatų Klaipėdos apskrityje. Nusikaltimų išaiškinamumas aukštas-išaiškinama apie 8 iš 10 nusikalstamų veikų. Apskrities viršininkas A. Motuzas pasidžiaugė ir kokybišku bendruomenės pareigūnės darbu, kuris atliekamas ne todėl, kad reikia, o siekiant užsibrėžtų tikslų, taip pat, anot viršininko, matomas tikslingas darbas su mokyklomis ir bendruomenėmis. Pasidžiaugta ir Skuodo r. policijos komisariato komandos šiemet iškovota antrąją vietą Klaipėdos apskr. VPK geriausių policijos komandų konkurse.

Skuodo r. savivaldybės meras P. Pušinskas pasidžiaugė, kad policijos komisariato viršininkas Kęstutis Bončkus nuolat susitinka su seniūnais, aktyviai tariasi dėl kylančių problemų, ieško geriausio galimo problemų sprendimo. „Turbūt ir aukštas nusikalstamų veikų rajone išaiškinamumas yra pasekmė to glaudaus bendradarbiavimo ir nuolatinių susitikimų“ svarstė P. Pušinskas.