2017-11-21 įvykių suvestinė

2017-11-21 į uostamiesčio polciją dėl vagystės kreipėsi VŠĮ "Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras" treneris pranešdamas, kad apie 19:30 val. Smiltelės g., Klaipėdoje, išdaužus "Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro" langą, iš rūbinės, buvo pavogtos vaikų kuprinės, telefonai ir įvairūs rūbai. Kokia padaryta žala tikslinama. Teritorija stebima vaizdo kameromis, įvykis tiriamas.

2017-11-21 Kretingos rajone. 1966 m. gimęs vyras, apie 19:00 val. grįžęs į namus adresu Kretingos r., Dupulčių k. pastebėjo, kad iš gyvenamojo namo kiemo yra pavogti trys akumuliatoriai, kurių bendra vertė apie 300 eurų.

2017-11-21, apie 07.26 val., gautas pranešimas, kad Klaipėdos m, P.Lideikio g., įvyko eismo įvykis. Nustatyta,kad 1987 m. gimęs klaipėdietis, vairuodamas automobilį BMW 530, esant slidžiai kelio dangai, važiuodamas viaduku nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė vairuojamo automobilio, išvažiavo į prieš priešinę eismo juostą ir susidūrė su iš prieš priešos tiesiai važiavusiu Mercedes Benz, kurį vairavo 1953 m. gimusi Klaipėdos r.gyventoja. Po susidūrimo BMW užvažiavo ant šaligatvio ir atsitrenkė į metalinius atitvarus, vairuotojas nuo patirtų sužalojimų žuvo. Mercedes Benz vairuotoja ir kartu vykę trys vaikai iš eismo įvykio vietos nuvežti į ligoninę. Moteriai nustatyta diagnozė: politrauma, paguldyta į reanimacijos skyrių.

2017-11-22, apie 01:40 val. Endriejavo mstl. Klaipėdos raj. buvo sustabdytas automobilis Audi A6, kurio 29 m. vairuotojui alkotesterio pagalba buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (1,87 prom.). Vadovaujantis LR BPK 140 str. jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

2017-11-21 Plungės rajono policijos pareigūnai nustatė dar vieną naminės degtinės gamybos bravorą. Rotinėnų k., Plungės r., ūkiniuose pastatuose pareigūnai aptiko naminę verdantį 1997 m. gimusį jaunuolį, kuris išvydęs pareigūnus dar bandė sprukti, tačiau buvo sulaikytas.Sodyboje esančiame ūkiniame pastate rasta įranga naminei degtinei gaminti, 914 litrų rusvos spalvos skysčio turinčio specifinį naminės degtinės raugo kvapą, ir 5,5 litro skysčio turinčio specifinį naminės degtinės kvapą.

2017-11-21, apie 15 val., Plungės m., A. Jucio g., pastato viduje, atliekant remonto darbus uždarosios akcinės bendrovės darbuotojas (68 m.) darbo metu, nenustatytomis aplinkybėmis nukrito iš antro aukšto ant pirmo aukšto laiptų bei susižalojo. Dėl patirtų sužalojimų vyras pristatytas į Plungės r. sav. ligoninės reanimacijos skyrių, jam nustatyta trauminė subdurinė hematoma, trauminė subarachnoidinė hemoragija, veido traiškytinis sužalojimas, IV kaklo slankstelio lūžimas, kaukolės pamato lūžimas, trauminis šokas, koma. Pradedamas ikiteisminis tyrimas dėl darbų saugos reikalavimų pažeidimo.

2017-11-21, 07.54 val., gautas pranešimas, kad Klaipėdos r., kelyje Klaipėda-Veiviržėnai-Endriejavas, įvyko eismo įvykis, kurio metu nukentėjo žmonės. 1986 m. gimusi klaipėdietė vairuodama automobilį Opel Zafira, lenkdama priekyje važiuojantį kitą automobilį, išvažiavo į prieš priešinę eismo juostą ir susidūrė su iš prieš priešos, tiesiai atvažiavusiu Audi A6, kurį vairavo 1994 m. gimęs Rietavo r. gyventojas. Į Audi A6 dar trenkėsi iš paskos važiavęs Mercedes Benz, kurį vairavo 1974 m. gimusi Klaipėdos r.gyventoja. Eismo įvykio metu sužalotas Audi A6 vairuotojas , Opel Zafira vairuotoja ir kartu vykęs keleivis 2009 m. gimęs berniukas, kurie iš eismo įvykio vietos nuvežti į ligoninę. Audi A6 vairuotojui medikai nustatė dubens kaulų lūžius, jis paguldytas į reanimacijos skyrių, Opel Zafira vairuotojai nustatyti sužalojimai: stuburo, juosmeninės dalies lūžis, ji paguldyta į reanimacijos skyrių, 2009 m. gimusiam keleiviui nustatyti sužalojimai: daugybiniai kūno sužalojimai, paguldytas į traumatologinį skyrių.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2017-11-22