Visos naujienos

RSS Spausdinti
001 LP.jpg
2017 12 28
Uostamiestyje paskelbtas griežtas nuosprendis organizuotos nusikaltėlių grupės nariams

Paskelbtas apkaltinamasis nuosprendis Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus 2017 m. vasarį teismui perduotoje baudžiamojoje byloje dėl organizuotos ...

20171227n.jpg
2017 12 27
Pradėta pora tyrimų dėl narkotikų auginimo ir laikymo

Šventinį savaitgalį policijos pareigūnai pradėjo ne vieną ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

IMG_4935.jpg
2017 12 22
Metams baigiantis – padėkos ir paskatinimai pasiaukojamai tarnavusiems pareigūnams

Prieškalėdiniame susitikime Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate už metų nuopelnus, ilgametę tarnybą, prisiekę Tėvynei Lietuvai, už sporto pasiekimus pasveikinti ir pagerbti būrys policijos pareigūnų.

20171219s.jpg
2017 12 19
Skuodo r. PK su partneriais trečius metus iš eilės parems vieną šeimą

Skuodo rajono policijos komisariate jau trečius metus iš eilės vyko Kalėdinio stebuklo šventė, skirta nepritekliuje gyvenančiai šeimai paremti.

Image_12-19.jpg
2017 12 19
Klaipėdoje baigtas ikiteisminis prekybos mergina ir prostitucijos organizavimo tyrimas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyba (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius baigė ikiteisminį tyrimą dėl prekybos žmonėmis, organizavimo ir vadovavimo prostitucijai bei kitų nusikaltimų.

IMG_4575 copy.jpg
2017 12 18
Paaukoję pinigų pareigūnai sutaisė neįgalaus senjoro vežimėlį

Kasmet vykstančios pyragų dienos proga, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai aukoja pinigus labiausiai to reikalingiems, o šiemet surinktos lėšos buvo skirtos senelių globos namų „Caritas“ gyventojo Stanislovo elektroninio vežimėlio remontui.

20171218p.jpg
2017 12 18
Apiplėšto devynmečio mama dėkoja Klaipėdos m. PK pareigūnams

Klaipėdos apskr. VPK viršininkas gavo ponios Rimos Budrienės padėką pareigūnams, padėjusiems atskleisti plėšimą, kurio metu nukentėjo jos sūnus, devynmetis berniukas.

svetaine1.jpg
2017 12 15
Neringoje posėdžiauja ir rekonstruotą policijos pastatą vertina Lietuvos policijos taryba

Šiandien Neringoje modernus ir jaukus po rekonstrukcijos duris atvėrė ir policijos generaliniam komisarui Linui Pernavui bei Lietuvos policijos tarybos, posėdžiaujančios šiame mieste, nariams buvo pristatytas Neringos policijos komisariato pastatas.

kl.lt.foto.jpg
2017 12 15
Kelių policija prie Sendvario progimnazijos nubaudė dvi dešimtis nedrausmingų vairuotojų

Reaguodami į visuomenės, Klaipėdos Sendvario progimnazijos bendruomenės nusiskundimus, jog netinkamai šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje besielgiantys vairuotojai kelia grėsmę mokinių ir kitų pėsčiųjų saugumui, Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos tarnybos pareigūnai ne pirmą kartą dvi dienas iš eilės organizavo reidus prie ...

20171214v.jpg
2017 12 14
Artėjančių Kalėdų proga pareigūnus ir jų darbus laimino J. E. Telšių vyskupas

Šiandien Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate sulaukta ypatingo prieškalėdinio vizito: su pareigūnais susitiko ir vilties, vienybės jiems prašė, juos pačius bei jų darbus laimino J. E. Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas.

Nuotrauka.jpg
2017 12 14
Nustatyta: vaiko telefoną lifte atėmė nepilnametė įtariamoji su plėšikės patirtimi

Klaipėdos miesto policijos komisariato 2-ojo veiklos sk. pareigūnai nustatė asmenis, įvykdžiusius vaiko apiplėšimą lifte. Atskleisti nusikaltimą padėjo elektroninis miesto maršrutinio autobuso bilietas ir aukštos raiškos autobuso vaizdo stebėjimo kameros, pagal kuriuos buvo nustatytas vienos iš įtariamųjų judėjimo maršrutas.

Sportas.jpg
2017 12 13
Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnas – tarp galingiausių pasaulio jėgos sportininkų

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus specialistas, viršila Ruslanas Šilovas Klaipėdoje gruodžio 9-12 dienomis vykusiame Pasaulio jėgos trikovės ir „Liaudiško stūmimo“ čempionate, „Liaudiško stūmimo“ rungtyje, laimėjo garbingą pirmąją vietą.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 5 Pirmyn