Vasaros sezoną Palangos pareigūnai pradėjo patruliuodami nauju ekologišku transportu

Data

2019 04 02

Įvertinimas
1
663A4864.jpg

Kovo pabaigoje, toliau vykdant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto  „Modernių viešųjų paslaugų vystymas stiprinant gebėjimus, bendravimą ir bendradarbiavimą tarp vietos savivaldos ir policijos institucijų Vakarų Lietuvos-Kuržemės regionuose“. SCAPE LLI-269 numatytas veiklas, į Klaipėdos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą pristatytos ekologiškos ir gamtą tausojačios transporto priemonės – dviračiai, elektriniai dviračiai bei riedžiai, kuriais artimiausiu metu Palangos policijos komisariato pareigūnai pradės patruliuoti viešose erdvėse, taip užtikrindami viešąją tvarką ir poilsiautojų bei gyventojų saugumą.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

www.europa.eu

www.latlit.eu

https://latlit.eu/the-development-of-safety-services-by-strengthening-communication-and-cooperation-capacity-between-the-local-government-and-police-authorities/