2024-04-05

Saugaus eismo dieną minintys Klaipėdos pareigūnai ragina keliuose elgtis saugiai

Saugaus eismo diena Lietuvoje yra minima balandžio 6-tąją. Klaipėdos apskrities VPK pareigūnai šiai progai paminėti surengė kelias prevencines priemones, per kurias ragino būti dėmesingais, tolerantiškais ir saugoti vieni kitus kelyje.

2024-04-04 Klaipėdoje, ties Taikos pr. ir Kauno g. sankryža, Klaipėdos apskrities VPK Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus pareigūnai su policijos savanoriais stebėjo ar elektrinių mikrojudumo priemonių ir dviračių vairuotojai laikosi KET, prevenciškai bendravo su dviračių transporto priemonių vairuotojais – priminė kelių eismo taisyklių reikalavimus bei dažniausiai daromus pažeidimus, įteikė saugaus vairavimo reikalavimų atmintines. Šeši dviratininkai buvo įspėti dėl šalmų dėvėjimo, saugesnio važiavimo greičio, vienas – dėl dviračio techninės būklės.

2024-04-05 Klaipėdos miesto PK bendruomenės pareigūnai su jaunaisiais policijos rėmėjais, Klaipėdoje, Taikos pr., esančiame prekybos centre, taip pat bendravo su lankytojais, priminė saugaus eismo taisykles, vaikams buvo parengę viktoriną ir kitų užduočių, įteikė atminimo dovanų.