Projekto SCAPE lėšomis įgytas elektromobilis HYUNDAI IONIQ

Data

2019 08 09

Įvertinimas
1
663A3995.jpg

Vykdant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto „Modernių viešųjų paslaugų vystymas stiprinant gebėjimus, bendravimą ir bendradarbiavimą tarp vietos savivaldos ir policijos institucijų Vakarų Lietuvos-Kuržemės regionuose“, SCAPE LLI-269 numatytas veiklas, Klaipėdos apskr. VPK iš projekto lėšų įsigijo elektromobilį HYUNDAI IONIQ atitinkantį tarptautinius kokybės ir ekologinius standartus. Šiuo automobiliu patruliuojantys policijos pareigūnai užtikrins viešąją tvarką ir saugumą Klaipėdos apskrities keliuose. Automobilyje taip pat įrengta moderni greičio matavimo ir automatinė automobilių numerių atpažinimo sistema, galinti ne tik užfiksuoti transporto priemonės važiavimo greitį, pažeidimo vietos tikslų adresą ir GPS koordinates, bet ir siunčianti pažeidimo duomenis į Lietuvos policijos naudojamą Administracinių nusižengimų registrą.

 

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

www.europa.eu

www.latlit.eu

https://latlit.eu/the-development-of-safety-services-by-strengthening-communication-and-cooperation-capacity-between-the-local-government-and-police-authorities/