Priemonę prie Palangos surengę Klaipėdos apskr. VPK Kelių policjos pareigūnai nustatė 12 neblaivių vairuotojų.

Data

2020 02 10

Įvertinimas
0
663A5672 copy.jpg

Sekmadienį, vasario 9 d. Klaipėdos apskrities Kelių policijos tarnybos pareigūnai Palangos mieste tikrino vairuotojų blaivumą. Vos per kelias valandas patikrinta 1115 automobilių ir nustatyta 15 Kelių eismo taisyklių pažeidimų – tarp jų, net 12 neblaivių vairuotojų – į Šiaulius vykstantis Toyota vairuotojas, kuriam nustatytas 0,43 prom. neblaivumas stebėjosi tokiomis promilėmis,mat teigė tik iš vakaro išgėręs taurę karšto vyno. O patikrinus Opel vairuotoją, moteriai nustatytas 0,55 prom.-ji pareigūnams teigė vartojusi tik valerijono lašiukų. Tačiau vėliau visgi pripažino kartu su valerijonu išgėrusi ir 50 gramų naminukės – už vairavimą išgėrus moteriai skirta 800 eurų bauda ir metams atimta teisė vairuoti. Netrukus pareigūnams teko vytis nuo patikrinimo ketinusią išsisukti Toyota vairuotoją – mergina pamačiusi pareigūnus apsuko automobilį ir prieš eismą nukūrė Liepojos pusėn. Pavijus automobilį, vos vienerių metų vairavimo stažą turinčiai merginai nustatytas 0,72 prom. neblaivumas. Negana to, paaiškėjo, jog vos prieš porą savaičių ji jau buvo bausta už tai, kad jos vairuojamas automobilis nebuvo apdraustas.

Dar du piliečiai apskritai neturėjo teisės vairuoti automobilį, na, o vienas, matyt nutaręs kad tokią žiemą neverta keisti padangų į žiemines, baudos sulaukė už važinėjimą vasarinėmis padangomis. Primename, jog už tokį pažeidimą gresia bauda ir techninės apžiūros panaikinimas.

Primename, jog panašaus pobūdžio priemonės Klaipėdos apskrities keliuose bus vykdomos nuolat ir skatiname vairuotojus kelyje elgtis saugiai ir atsakingai.