Policijoje – Kalėdų popietė su Telšių vyskupu

Data

2018 12 19

Įvertinimas
0
IMG_9423.jpg

Klaipėdos apskrities policijoje, artėjant Kalėdų šventei, antrus metus iš eilės lankėsi ir policijos pareigūnų dvasią kėlė bei tikrąją šventės prasmę priminė J.E. Telšių vyskupijos vyskupas Kęstutis Kėvalas.

Pasidalinti vyskupo atgabentais kalėdaičiais, paskanauti tradicinių kūčiukų ir Klaipėdos policijos kapeliono, kunigo Viliaus Viktoravičiaus, spanguolių kisieliaus bei palinkėti vieni kitiems gražių, viltingų švenčių susirinko policijos pareigūnai iš visos Klaipėdos apskrities.

Juos pasveikinęs dvasios ganytojas linkėjo kelti didžiuosius prasmės klausimus. „Dievas įžengė tarp žmonių ir suprantamai atsakė, kas yra gyvenimo esmė ir ko tikėtis“, – kalbėjo J. E. K. Kėvalas. Jis ragino visus būti ne „džiunglių įstatymų“ liudytojais, o viena šeima, tikinčia, kad pasaulis – draugiška vieta.

Pareigūnus sveikino ir Vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas. „Kaip linkime vieni kitiems ramios tarnybos, taip linkiu Jums ramių ateinančių Kalėdų“, – sakė jis. Apskrities policijos kapeliono, kunigo Viliaus Viktoravičiaus, palinkėjimas buvo lakoniškas: „Dieviško santykio vieniems su kitais“.

Kalėdų susitikimo metu ne vienam penkiolika ir daugiau metų tarnavusiam pareigūnui įteiktas policijos pasižymėjimo ženklas „Už ištarnautus metus“. Kai kurie kolegos, kam suteiktas aukštesnis laipsnis, pasipuošė naujais antpečiais ar aukštesniosios grandies laipsnį atspindinčiais kaklaraiščiais.

Penkis policijos pareigūnus, pasižymėjusius tarnyboje, itin šiltai pasveikino būrys Klaipėdos Rotary klubo „Concordia 1826“ narių su partneriais. „Šios padėkos ir dovanos tiems, nuo kurių priklauso, kaip mes jausimės mieste“, – sakė svečių atstovas.