2023-11-28

Plungės r. PK pareigūnai nepilnamečio namuose rado ir konfiskavo galimai parduoti paruoštų skysčių el. cigaretėms ir nedidelį kiekį, kaip įtariama, narkotinės medžiagos

2023-11-22 Plungės r. PK pareigūnai, tikrindami turimą informaciją dėl galimo skysčių elektroninėms cigaretėms pardavinėjimo, apsilankė Plungės rajone gyvenančio nepilnamečio namuose. Ten rasta ir paimta įvairaus dydžio talpų su skysčiais, kaip įtariama, skirtais elektroninėms cigaretėms pildyti, du dozatoriai su galimai tokiu skysčiu, taip pat rasta elektroninių ir paprastų cigarečių.  

Už  Lietuvos Respublikos tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatyme nustatytų ribojimų pažeidimą asmeniui pakartotinai surašytas  administracinio nusižengimo protokolas (pagal LR ANK 492 str. 2 d.). Administracinė atsakomybė taikyta ir už neteisėtą vertimasis komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla (pagal LR ANK 127 str. 1 d.).

Nepilnamečio namuose pareigūnai rado ir nedidelį kiekį augalinės kilmės, galimai narkotinės medžiagos, todėl buvo pradėtas ir ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str.).