Pasirašyta sutartis dėl elektromobilio įgyjimo projekto lėšomis

Data

2018 10 05

Įvertinimas
1
Ineterreg_logo.jpg

Klaipėdos apskrities policijos komisariatas dalyvauja 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos projekte „Modernių viešųjų paslaugų vystymas stiprinant gebėjimus, bendravimą ir bendradarbiavimą tarp vietos savivaldos ir policijos institucijų Vakarų Lietuvos-Kuržemės regionuose“ SCAPE LLI-269, kurio tikslas užtikrinti kokybišką viešųjų paslaugų vystymą ir teikimą projekto teritorijos ribose, stiprinant policijos ir svavivaldybių bei piliečių bendravimą ir bendradarbiavimą. Viena iš numatytų projekto veiklų – elektromobilio su greičio fiksavimo ir eismo reguliavimo įranga pirkimas. Numatyta, jog elektromobilis Klaipėdos apskrities vyriausiajam policijos komisariatui bus pristatytas trečiajame projekto veiklos etape, tačiau jau 2018 m. spalio 3 d., įvykus visoms viešųjų pirkimų procedūroms, buvo pasirašyta sutartis dėl elektromobilio įgijimo. Konkursą laimėjo įmonė UAB „Inchcape motors“.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

www.europa.eu

www.latlit.eu

https://latlit.eu/the-development-of-safety-services-by-strengthening-communication-and-cooperation-capacity-between-the-local-government-and-police-authorities/