Nuo peiliu ginkluotų užpuolikų apgintas vyras dėkoja Klaipėdos m. PK pareigūnams Lukui Juknevičiui ir Renatui Dovydaičiui

Data

2020 06 05

Įvertinimas
0
663A9485 copy.jpg

Lietuvos policijos Facebook paskyroje sulaukėme emocingos vyro padėkos - „Ačiū Jums – išgelbėjote gyvybę.“

Birželio 4 dienos paryčiais, apie 5 val., Klaipėdoje, Paryžiaus Komunos g., Ąžuolyno parke jį ir dar vieną vyrą užpuolė du nepažįstami asmenys, vijosi grasindami peiliu. Į įvykio vietą atskubėję Klaipėdos miesto PK Nusikalstamų veikų registravimo skyriaus pareigūnai Lukas Juknevičius ir Renatas Dovydaitis netruko sulaikyti  įtariamuosius. Dėl viešosios tvarkos pažeidimo buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, vienas, kaip įtariama, peiliu švaistęsis 1996 m. gimęs vyras uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 2,39 prom. neblaivumas. Nuo užpuolikų apgintas vyras pareigūnams dėkoja už profesionalumą ir operatyvumą:

„Du vaikinai su peiliu vijosi – jeigu būčiau fiziškai silpnesnis, nežinau kuo būtų viskas baigęsi. Nuo bėgimo buvo sunku kvėpuoti, vos sugebėjau paaiškinti kur esu ir kas nutiko, bet pareigūnai sureagavo labai greitai – gal mažiau nei per minutę. Ačiū Jums labai.“ - rašo padėkos autorius.

Ginti.Saugoti.Padėti.