Klaipėdos policijos pareigūnai tikrino iš kelto išvažiuojančius vairuotojus

Data

2020 01 13

Įvertinimas
0
Image.jpg

Siekiant mažinti eismo įvykių, kuriuose žūsta pėstieji, ar kiti eismo dalyviai, dėl   neblaivių, apsvaigusių nuo narkotinių, ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojų kaltės,  užtikrinti saugaus eismo priežiūros kontrolę uosto teritorijoje bei mieste, Klaipėdos miesto PK pareigūnai vykdė priemonę, kurios metu buvo tikrinamas išvažiuojančių iš kelto transporto priemonių vairuotojų blaivumas, krovinių vežimo teisėtumas. Priemonės metu patikrinti 56 transporto priemonių vairuotojai. Neblaivių vairuotojų nenustatyta.
Pietinėje miesto dalyje pareigūnai tikrino krovininius sunkvežimius, kad iš važiuojant  iš automobilio nebūtų mėtomi daiktai, šiukšlės ar kitaip teršiama aplinka. Vienos sunkiasvorės transporto priemonės puspriekabės padangos neatitiko techninių reikalavimų, todėl buvo anuliuota techninė apžiūra. Dar vienas vairuotojas nubaustas, nes nesegėjo saugos diržo.
Bendruomenės pareigūnai vairuotojams dalino skrajutes, informuojančias apie   atsakomybę už vairavimą išgėrus alkoholio.