Klaipėdos pareigūnai kartu su gamtos apsaugos inspektoriais tikrino žvejus Smiltynėje

Data

2020 01 17

Įvertinimas
0
foto zvejai.jpg

Vakar Klaipėdos miesto policijos komisariato pareigūnai, kartu su Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspektoriais tikrino Smiltynėje stintas gaudančius žvejus. Žiemos delikatesu vadinamos, šviežiais agurkais kvepiančios žuvelės, žvejus vilioja iš visos Lietuvos – vakar ant Kuršių marių krantinės jų buvo susirinkę keli tūkstančiai.

Policijos pareigūnai nubaudė du alkoholinius gėrimus viešoje vietoje vartojusius žvejus – iš Suvalkijos atvykusiems 1969 m. ir 1971 m. gimusiems vyrams alkoholio matuokliu buvo nustatytas 1,45 prom. ir 0,91 prom. neblaivumas. Dar keturi žvejai, turėję alkoholio atidarytoje taroje, bet akivaizdžiai gėrimų nevartoję, įspėti, kad to daryti viešoje vietoje negalima. 10 protokolų policijos pareigūnai surašė dėl neleistinose vietose paliktų automobilių. Apie 10 žvejų neturėjo mėgėjiškos žūklės leidimo - jiems pažeidimų protokolus surašė aplinkosaugininkai.

Bendruomenės pareigūnai primena, kad viešoje vietoje vartoti alkoholinius gėrimus draudžiama. Svarbu prisiminti ir tai, kad kiekvienas žvejas privalo surinkti visas, nesvarbu kieno paliktas, šiukšles 5 m. spinduliu aplink savo žvejybos vietą.