Klaipėdos apskrities VPK vyko CrossFit varžybos

Data

2022 09 22

Įvertinimas
0
IMG_2113.jpeg


2022-09-22 Klaipėdos apskrities sporto salėje vyko CrossFit pratimų varžybos. Jose dalyvavo trys komandos ir dar keturi pareigūnai, kurie varžėsi tik asmeninėje įskaitoje. Komandą turėjo sudaryti du vaikinai ir dvi merginos.

CrossFit – tai įvairūs, organizatorių parenkami pratimai, apjungiantys ištvermę ir jėgą. Šiose varžybose dalyviams reikėjo bėgti, daryti atsispaudimus ir įtūpstus, kelti, stumti ar užmesti svarsčius bei štangą.

Komandinėje įskaitoje nugalėtojais tapo Viešosios tvarkos tarnybos komanda, II-ąją vietą iškovojo Klaipėdos m. PK Reagavimo skyriaus, o III-ąją – Klaipėdos rajono PK komandos.  

Asmeninėje vyrų įskaitoje stipriausias buvo VTT Specialiosios parengties skyriaus specialistas Žilvinas Jazbutis. Tarp moterų pirmą vietą iškovojo Klaipėdos m. PK Reagavimo skyriaus tyrėja Gabrielė Navardauskienė.

Vyrų dvejetų rungtyje geriausią rezultatą parodė Specialiosios parengties skyriaus specialistai Žilvinas Jazbutis ir Gedas Labanauskas; moterų – Klaipėdos m. PK Reagavimo skyriaus tyrėjos Gabrielė Navardauskienė ir Roberta Bružaitė.

Sveikiname kolegas!