Klaipėdos apskrities policijoje – devyniolika naujokų

Data

2019 08 12

Įvertinimas
1
IMG_5778.jpg

Šiandien Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų gretas papildė devyniolika jaunų policininkų. Baigę Lietuvos policijos mokyklą, jie pageidaujama tarnybos vieta nurodė būtent Klaipėdos apskritį.

Vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas, sveikindamas šias merginas ir vaikinus, sakė, jog jie neapsiriko, pasirinkę Klaipėdos apskrities policiją. Jis ragino jaunuosius pareigūnus būti atsargiais, vengti beprasmės rizikos, tartis su vyresniais kolegomis ir pamažu eiti į priekį. „Atrodo, jog policijos uniforma suteikia daug teisių, ir taip yra iš tiesų, bet pirmiausia ji uždeda ir labai daug pareigų. Prisiminkite apie tai, jog kiekvieną minutę būsite ypatingai matomi“, – kalbėjo Vyriausiojo policijos komisariato vadovas.

Viršininko pavaduotojas Raimondas Vaitkevičius taip pat pasidžiaugė gražiu jaunimo būriu. „Visi esame suinteresuoti, kad Jums būtų čia kuo geriau“, – patikino pavaduotojas.

Dešimt naujųjų policijos pareigūnų tarnaus Patrulių rinktinėje, trys – Palangoje, po du – Kelių policijos tarnyboje ir Plungės r. policijos komisariate, po vieną – Kretingos ir Skuodo rajonų policijos komisariatuose.