Klaipėdos apskrities pareigūnai varžėsi tradicinėse plaukimo varžybose

Data

2020 02 27

Įvertinimas
1
IMG_9989 copy.jpg

Šiandien Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai varžėsi plaukimo varžybose. Komandų sulaukta ne tik iš Klaipėdos apskr. VPK administracijos, uostamiesčio komisariato, Kelių policijos, bet ir iš Palangos, Kretingos ir Klaipėdos rajonų komisariatų.    Kai kurie policininkai ir policininkės varžėsi ne tik komandinėse, bet ir pavienėse rungtyse.
Merginos ir moterys varžybose plaukė 50 m distanciją, vyrai – 100 m. vyko ir estafetė 3x50 m.  Moterų įskaitoje stipriausia plaukike, kaip ir pernai, tapo Inga Astrauskienė iš Prevencijos skyriaus. Vyrų įskaitoje pernai užimtą lyderio poziciją išlaikė Vitalij Vasiljev iš Nusikalstamų veikų registravimo skyriaus.
Komandų estafetėje geriausiai pasirodė Administracijos komanda, kurią sudarė Inga Astrauskienė, Ramūnas Šideikis ir Žydrūnas Masiulis. Sidabrą pelnė Klaipėdos miesto PK komanda – Laura dabašinskienė, Vitalij Vasiljev ir Titas Česnauskis.  Treti liko kelių policijos komandą atstovavę Ineta Jocytė, Mindaugas Razmus ir Nerijus Butkus.
Geriausius rezultatus pademonstravę Klaipėdos apskr. VPK plaukikai dalyvaus Lietuvos policijos plaukimo varžybose, kurios kovo 19 d.