2021-11-15

Klaipėdos apskrities kelių policijos pareigūnas ne tarnybos metu sulaikė neblaivų vairuotoją


2021-11-11 apie 19.40 val., Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos tarnybos Kelių patrulių kuopos 1-ojo būrio vyriausiasis patrulis Vismantas Turauskas, po tarnybos vykdamas į namus, sulaikė neblaivų vairuotoją. Važiuodamas Slengių k., prie Saulės
ir Smeltaitės g. sankryžos, pareigūnas pamatė, kad priešinga kryptimi atvažiuojančio  automobilio „Peugeot“ vairuotojas staiga išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, priešais jo automobilį. Pareigūnui siekiant išvengti susidūrimo pradėjus staigiai stabdyti, „Peugeot“ vairuotojas grįžo į savo eismo juostą ir lyg niekur nieko nuvažiavo toliau. V. Turauskas, įtardamas, kad vairuotojas greičiausiai yra neblaivus, apsisuko, iškvietė kolegas ir važiavo paskui „Peugeot“ kol šis sustojo. Tada iš  užvedimo spynelės ištraukė raktelius ir užrėmė vairuotojui automobilio dureles, kad šis negalėtų pasišalinti, nes „Peugeot“ vairavęs vyras, pasak pareigūno, buvo akivaizdžiai neblaivus – nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas, jis nesiorientavo aplinkoje, judesiai buvo nekoordinuoti. Atvykę policijos pareigūnai, 1975 m. gimusiam vairuotojui nustatė 1,87 prom. neblaivumą.

Pareigūno V. Turausko atsakingumo ir budrumo dėka pavojų kelyje sau ir kitiems kėlęs neblaivus vairuotojas atsakomybės neišvengs.

Ginti. Saugoti. Padėti.