Klaipėdos apskr. VPK pareigūnai dalyvavo mokymuose Liepojoje

Data

2019 06 28

Įvertinimas
2
IMG-276a2a2e1c53976700fed1610f6b09cb-V.jpg

Birželio 26-27d., vykdant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto „Modernių viešųjų paslaugų vystymas stiprinant gebėjimus, bendravimą ir bendradarbiavimą tarp vietos savivaldos ir policijos institucijų Vakarų Lietuvos-Kuržemės regionuose“, SCAPE LLI-269 numatytas veiklas, dešimt Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų dalyvavo projekto partnerio – Latvijos valstybinės policijos rengtame seminare apie policijos pareigūnų patruliavimą dviratėmis transporto priemonėmis, bei vaizdo fiksavimo kamerų (body camera) naudojimą tarnybos metu.

Seminaro metu ilgametę bendruomenės pareigūno patirtį turintis Nyderlandų policijos konsultantas Marcel Zethoven pasidalijo su Lietuvos ir Latvijos policijos pareigūnais savo patirtimi užkardant nusikalstamas veikas į policijos veiklą įtraukiant miestų ir gyvenviečių bendruomenių narius ir skatinant bendruomeniškumą, įtraukė pareigūnus į įvairias manevravimo ir patruliavimo dviračiais praktikas.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

www.europa.eu

www.latlit.eu

https://latlit.eu/the-development-of-safety-services-by-strengthening-communication-and-cooperation-capacity-between-the-local-government-and-police-authorities/