>
2021-10-14

Klaipėdoje sulaikytas narkotinių medžiagų platinimu įtariamas asmuo

Klaipėdos miesto PK pareigūnai uostamiestyje sulaikė 1968 m. gimusį vyrą, kuris įtariamas narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimu (pagal LR BK 260 str. 1 d.).

Ikiteisminį tyrimą pareigūnai pradėjo 2021 m. gegužės mėn., gavę informacijos, kad uostamiestyje vienas asmuo galimai platina narkotines ar psichotropines medžiagas.
2021 m. spalio 11 d., atlikus daug neviešo pobūdžio veiksmų, įtariamasis buvo sulaikytas Klaipėdoje. Jo bute pareigūnai rado plastikinį maišelį su biria medžiaga, 5 tabletes ir 0,5 l. talpos butelį su skaidriu skysčiu, įtariama narkotinėmis medžiagomis. Anksčiau jau septynis kartus už disponavimą narkotinėmis medžiagomis ar jų platinimą teistas vyras teismo sprendimu suimtas trims mėnesiams.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūra.

Įtariamajam pareikšti įtarimai pagal LR BK 260 str. 1 d.,  už tai gali grėsti laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.