2021-12-17

Kalėdų popietėje pareigūnai padėkojo policijos rėmėjams ir saugios kaimynystės puoselėtojams

2021-12-16 Gargžduose surengtoje Kalėdų popietėje, laikantis visų dėl COVID-19 pandemijos galiojančių saugumo reikalavimų, padėkota aktyviausiai šiemet pareigūnams talkinusiems policijos rėmėjams, jauniesiems rėmėjams, saugių kaimynysčių grupių nariams ir socialiniams partneriams, aktyviai prisidedantiems vykdant prevencinę veiklą bei kuriant saugią aplinką.
Klaipėdos apskrityje 67 policijos rėmėjai šiemet savanoriškai dirbo daugiau nei 3600 valandų. Apskrityje veikia ir 258 saugios kaimynystės grupės, kiekvieno miesto ar rajono aktyviausioms įteiktos padėkos ir dovanos. Beje, Klaipėdos Paupių bendruomenės grupė šiemet tapo ir respublikinio konkurso „Veikliausia saugios kaimynystės grupė“ nugalėtoja. Už puikią tarnybą ir galimybę jaustis saugiai gyvenamojoje aplinkoje Klaipėdos apskrities pareigūnams dėkojo ir Klaipėdos miesto bei rajono merai.

Klaipėdos apskrities VPK viršininkas Alfonsas Motuzas dėkojo kiekvienam, darbais, aktyvia prevencine veikla prisidedančiam prie saugios aplinkos kūrimo, nes pasak jo – norimų rezultatų pasiekti galima tik bendraujant ir veikiant kartu.

Šventinę nuotaiką susirinkusiems į Kalėdų padėkos popietę dovanojo jaunieji Gargždų muzikos mokyklos dainos studijos „Svirplys“ dainininkai.