Kalėdinį salės futbolo turnyrą laimėjo Kelių policijos pareigūnai

Data

2018 12 20

Įvertinimas
0
IMG_9799.jpg

Šiandien Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko kalėdinis salės futbolo turnyras. Jame dalyvavo devynios policijos pareigūnų komandos, sudarytos arba iš vieno padalinio darbuotojų, arba jungtinės.

Kalėdų futbolo turnyrą atidaręs, beje, ir pats jį žaidęs, Vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Ramūnas Šideikis sveikino žaidėjus, kiekvienai komandai linkėjo laimėjimo, o švenčių proga – geros dvasios, daugiau šypsenų, daugiau gerų žodžių.

Pažymėtina, kad varžyboms teisėjavo profesionalus nuo 2006 m. šia veikla užsiimantis tarptautinės kategorijos teisėjas Vladimiras Gerasimovas.

Varžybas stebėjo ir „savo“ komandas palaikė ne vienas vyriausiojo policijos komisariato darbuotojas. Kriminalinės policijos specialiųjų užduočių valdybos viršininkas Andrius Grabys, paklaustas už kurią futbolininkų komandą sirgs, sakė, jog už Kriminalinės policijos ir Administracijos komandas. „Pats daugybę metų buvau futbolininku. Taip įvyko, kad tapau tarsi išvarytas iš šio sporto, bet futbolo iš manęs niekas neišvarys“, – sakė jis.

Kalėdinį Klaipėdos apskr. VPK turnyrą laimėjo Kelių policijos komanda. II vietą iškovojo Kretingos r. PK futbolininkai, o III – Administracijos komanda.