Antrajame projekto etape įgyti triračiai, dviračiai, elektriniai dviračiai ir dviračiai su GPS sistema

Data

2019 02 19

Įvertinimas
2
663A2383.jpg

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto „Modernių viešųjų paslaugų vystymas stiprinant gebėjimus, bendravimą ir bendradarbiavimą tarp vietos savivaldos ir policijos institucijų Vakarų Lietuvos-Kuržemės regionuose“ SCAPE LLI-269 antrajame veiklos etape (2018.11.01 – 2019.04.30) buvo numatyta įgyti du elektrinius dviračius, du dviračius, du dviračius su GPS sistema, du riedžius bei du triračius.

Dviračių bei elektrinių dviračių viešajame pirkime pasiūlymus pateikė dvi įmonės - UAB„Vasarė“ ir UAB „Aktyvus pasaulis“. Pasiūlę mažesnę kainą, viešuosius pirkimus laimėjo UAB „Vasarė“ - bendra pasiūlymo suma už du dviračius yra 1300 eurų. Už du elektrinius dviračius 4912,60 eurų. Pasiūlymą įgyti dviračius su GPS sistema pateikė tik UAB „Vasarė“ - prekės nupirktos už 1650 eurų sumą.

Taip pat pasirašyta ir sutartis su Laimontu Rakauskus, dirbančiu pagal individualią veiklą - iš jo bus įsigyti du projekto rėmuose numatyti elektriniai triračiai už 5400 eurų. Triračiai bus naudojami policijos padaliniuose, tiesiogiai užtikrinant saugų eismą bei viešąją tvarką patruliuojant masiniuose renginiuose.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

www.europa.eu

www.latlit.eu

https://latlit.eu/the-development-of-safety-services-by-strengthening-communication-and-cooperation-capacity-between-the-local-government-and-police-authorities/