2018-08-07 įvykių suvestinė

2018-08-07 Uostamiesčio pareigūnai pradėjo tyrimą dėl apiplėšimo. Į pareigūnus kreipėsi 19-metis klaipėdietis, kuris papasakojo, kad dar rugpjūčio 5 d. apie 19:20 val. Debreceno g. , Klaipėdoje, prie jo priėjo 8-9 jaunuoliai apie 18-19 m. amžiaus, vienas iš jų liepė atiduoti rankoje laikytą elektrinę cigaretę. Jam atsisakius, vienas iš jaunuoliu kumščiu trenkė į pilvo sritį, o kitas jaunuolis koja įspyrė į veido sritį, po šių smūgių, pagriebė iš rankų elektrinę cigaretę ir visi užpuolikai pasišalino. Padaryta 100 eurų turtinė žala bei fizinė žala.

2018-08-07 į Palangos policiją kreiptasi dėl Palangoje, Užkanavės g., iš kiemo pavogtos kepsninės vertos 599 eurų.

2018-08-07 pranešta, jog Palangoje Liepojos plente ties Elijos g. sankryžoje susidūrė du automobiliai. Pareigūnai nuvykę į įvykio vietą išsiaiškino, kad dvi Vokietijos pilietės važiuodamos automobiliu TOYOTA AURIS nuo Palangos m. link Latvijos, pastebėjo, kaip automobilis Toyota vairuojamas 1963 m. gimusios Vilniaus rajono gyventojos staiga išvažiavo į Liepojos plentą iš šalutinio kelio, tai yra Elijos g., ir nespėjusios išvengti kliūties vokietės trenkėsi į minėtą automobilį. Abi Vokietijos pilietės skundėsi kaklo skausmais todėl GMP brigada jas išsivežė į Klaipėdos universitetinę ligoninę apžiūrai. 1963 m. gimusi lietuvė Toyota vairuotoja paaiškino, kad važiuodama Palangoje, iš Elijos g. nepastebėjo „STOP“ ženklo todėl nesustojusi įvažiavo į Liepojos pl., o automobilis Toyota Yaris važiavęs nuo Palangos link Latvijos, trenkėsi į jos automobilio dešinį šoną, ko pasekoje sukėlė eismo įvykį ir automobilis atsidūrė už kelio ribų. Įvykio vietoje alkoholio kiekio matuokliu patikrinus abiejų automobilių vairuotojas nustatyta, kad šios yra blaivios. 1984 m. gimusiai Vokietijos pilietei diagnozuota: galvos sumušimas, kaklo raiščių patempimas, krutinės sumušimas. 1983 m. gimusiai Vokietijos pilietei diagnozuota: galvos sumušimai, kaklo raiščių patempimai. 1962 m. gimusiam automobilio „Toyota“ keleiviui, Vilniaus rajono gyventojui, diagnozuota: dubens kaulų lūžiai, gydomas traumatologijos sk.

2018-08-07 į Skuodo r. PK kreipėsi gim. 1996 m.gimusi mergina, kuri pranešė, kad 2018 m. gegužės mėnesį, internetinėje svetainėje aptiko skelbimą, apie parduodamą automobilį Audi A6 už kurį pardavėjas prašė 2950 eurų. Nukentėjusioji su tariamu pardavėju susirašinėjo elektroniniu paštu. Moteris elektroniniu paštu gavo žinutę kurioje buvo nurodyti automobilio duomenys ir sąskaitos numeris į kurią reikėjo pervesti pusę sumos už automobilį. Moteris pervedė 1160 eurų. Vėliau elektroniniu paštu rašė laiškus, tačiau jai niekas neatsakė, automobilio taip pat negavo. Pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-08-08