2018-07-31 įvykių suvestinė

2018-07-31 gautas pranešimas, apie statybvietėje galimai dirbantį neblaivų vyrą. Apie 10:10 val. atvykę pareigūnai aptiko Mokyklos g.- Šilutės pl., Klaipėdoje, žiedinėje sankryžoje, 1970 m. gimusį darbininką, statybvietėje vairavusį ilgastrėlį ekskavatorių „Kobelco“, vyras buvo neblaivus, jam alkoholio matuokliu nustatytas 2.43 prom. girtumas. Informuoti įmonės vadovai, vyras nušalintas nuo darbo ir išvežtas į areštinę, jam surašytas protokolas.

2018-08-01, apie 00:27 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Debreceno g. apsaugos darbuotojas informuoja apie veikiausiai neblaivų asmenį, kuris sėdo ant motociklo ir nuvažiavo. Nuvykę minėtu adresu policijos pareigūnai pastebėjo prie motociklo stovintį vyrą, kuris buvo akivaizdžiai neblaivus. Apsaugos darbuotojas paaiškino, kad atvyko pagal iškvietimą į Debreceno g, Klaipėdoje esantį barą, kuriame buvo du neblaivūs ir darbuotojų nepageidaujami asmenys, vienas iš jų tris kartus važiavo motociklu ir vėl grįždavo į barą. 1971 m. gimęs vyriškis, patvirtino vairavęs motociklą, alkoholio matuokliu jam nustatytas 1,57 prom. girtumas, ligoninėje paimtas kraujo mėginys neblaivumui patvirtinti. Netrukus paaiškėjo, jog vyras apskritai neturi teisės vairuoti motociklą, dėl vairavimo išgėrus jis uždarytas į areštinę.

2018-07-31, apie 17:00 val., Baltijos jūroje, Vokietijos pilietis plaukdamas laivu pastebėjo jūroje ant pilvo plūduriuojantį kūną ir iškvietė specialiąsias tarnybas. Atplaukę Valstybės sienos apsaugos tarnybos pakrančių apsaugos specialistai ištraukė vyriškos lyties, nenustatytos asmens tapatybės lavoną. Atlikus lavono pirminę apžiūrą, smurto požymių nepastebėta. Miręs vyras vilkėjo tamsios spalvos kombinezoną su užrašu „Dudek“, aulinius batus, ant kurių pado yra užrašas „Vibram“, ant kairės rankos riešo matomas „Tissot“ laikrodis, pilkos spalvos, metaline apyranke.

2018-07-30 į uostamiesčio pareigūnus kreipėsi Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos atstovai, kurie nurodė, kad 2018-07-28 Paryžiaus Komunos g. , Klaipėdoje, apie 07:00 val. aptiko, kad yra išdaužti du mokyklos langai ir sulaužyta tvora. Padaryta žala 600 eurų.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-08-01