Visos naujienos

RSS Spausdinti
20180525n.jpg
2018 05 25
Neringos pareigūnai kvietė moksleivius sekti jų pėdomis

Vakar Neringos PK pareigūnai šio miesto gimnazijos moksleiviams surengė ekskursiją po Klaipėdos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, kurios metu supažindino vaikus su policijos pareigūno profesija.

486A2555.jpg
2018 05 25
Klaipėdiečiams – policijos patarimai prie kavos puodelio

Artėjant Europos kaimynų dienai, vakar Prevencijos skyriaus pareigūnai kaimyniškai pakvietė klaipėdiečius „kavai su policininku“. Gyventojai paraginti atvykti kavos bei pyrago ir maloniai bendraudami aptarti kylančias problemas, klausti patarimų.

001 LP.jpg
2018 05 24
Klaipėdoje – griežtos bausmės narkotikų prekeiviams

Paskelbtas nuosprendis Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus 2017 m. gegužės mėn. baigtoje baudžiamojoje byloje dėl narkotinių medžiagų platinimo labai dideliais kiekiais.

Untitled-1.jpg
2018 05 23
Klaipėdos kriminalistai nustatė penketą galimų plėšikų

Klaipėdos kriminalinės policijos, Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos, pareigūnai baigė tris ikiteisminius plėšimų tyrimus ir perdavė šias bylas teismui.

itariamasis.jpg
2018 05 22
Prašome pagalbos

Klaipėdos AVPK Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas. Ikiteisminio tyrimo metu sudarytas įtariamojo fotorobotas. Minėtas asmuo galimai gali gyventi Klaipėdos mieste Naikupės, Minijos, Nidos, Sulupės, Žalgirio, Kalnupės gatvėse. Vyriškis galimai gali būti apie 40 metų amžiaus.

20180521r.jpg
2018 05 21
Savaitgalį Pajūrio keliauninkai važiavo nepaisydami greičio ribojimo

Praėjusį savaitgalį Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos pareigūnai Klaipėdoje ir Palangoje dirbo su Lietuvos kelių policijos tarnybos patruliais. Per dvi dienas eismo priežiūra besirūpinę abiejų tarnybų pareigūnai patikrino 416 transporto priemonių ir nustatė 80 Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

20180521m.jpg
2018 05 21
Varžybose Lisabonoje – auksas ir aukšta aštuntoji vieta

Praėjusią savaitę du Klaipėdos apskr. VPK pareigūnai dalyvavo pirmosiose Tarptautinės policijos asociacijos organizuotose pasaulinėse sporto žaidynėse. Jie abu, ar komandoje, ar pavieniui, iš Lisabonos sugrįžo su aukštais rezultatais.

plunge.jpg
2018 05 21
Su aktyvia policijos priežiūra neramiose Plungės vietose situacija gerėja

Klaipėdos apskrities VPK miestų ir rajonų policijos komisariatų prižiūrimose teritorijose, tarp jų ir Plungės r. PK, yra sudaryti Kriminogeninių židinių žemėlapiai: išskirtos vietos, kuriose nuolat daromi nusižengimai ar nusikaltimai. Primename, kad žemėlapiai sudaryti su tikslu didinti saugumą ir užkirsti kelią besikartojantiems nusižengimams,...

Image1.jpg
2018 05 18
Uostamiesčio kriminalistai sulaikė nepilnamečių tvirkinimu įtariamą žinomą klaipėdietį

Klaipėdos apskrities VPK Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai po ilgo ir sudėtingo tyrimo nustatė ir sulaikė asmenį V. U. (gim. 1985 m.), kuris įtariamas kelerius metus tvirkinęs mažamečius ir nepilnamečius berniukus Klaipėdos rajono ribose ir kituose Lietuvos miestuose. 2018-05-17 Klaipėdos apylinkės teismas...

001 LP.jpg
2018 05 18
Prekybos žmonėmis bylą teismas atvers netrukus

Klaipėdos apygardos prokuratūroje baigtas beveik dvejus metus trukęs, didelės apimties ikiteisminis tyrimas dėl prekybos žmonėmis. Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Ruslanas Ušinskas bylą su trims asmenims pareikštais kaltinimais jau perdavė uostamiesčio teismui.

Image9.jpg
2018 05 17
Klaipėdos kriminalistai įtarimus dėl galimo dopingo platinimo pareiškė ir dviračių sporto treneriams

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai tęsia tyrimą dėl draudžiamų dopingo medžiagų platinimo Lietuvos sportininkams. Pranešimai dėl įtariama nusikalstamos veikos padarymo įteikti Lietuvos dviračių treko...

image.jpg
2018 05 15
Uostamiesčio pareigūnai vėl sulaikė telefonus iš vaikų galimai atėmusį vyrą

Vos prieš savaitę skelbėme, jog Klaipėdos m. policijos pareigūnai sulaikė policininku apsimetusį ir telefonus iš nepilnamečių atėmusį vyrą, o vakar, gegužės 14 d., sulaukta dar trijų pareiškimų apie tokius pat nusikaltimus. Pranešta, jog Debreceno g. ir Taikos pr., Klaipėdoje, pareigūnu prisistatęs 1982 m. gimęs vyras apgaule išviliojo iš...

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 18 Pirmyn