Skuodo r. policijos pareigūnų Gerumo Stebuklas - nuoširdus rūpestis sunkiau besiverčiančiomis daugiavaikėmis šeimomis

Data

2019 12 12

Įvertinimas
0
IMG_7908 copy.jpg

Jau penkti metai Klaipėdos apskr. VPK Skuodo rajono policijos komisariato pareigūnai sukviečia aktyviausius Skuodo bendruomenės narius, verslo ir savivaldos atstovus ir kolegas pareigūnus ir rengia jaukią bei prasmingą „Kalėdų stebuklo“ akciją, kurios metu geros valios skuodiškiai, siekdami pagerinti sunkiau besiverčiančių šeimų gerbūvį, dosniai aukoja ne tik pinigus, bet ir savo laiką, mat patys pareigūnai laisvu nuo tarnybos metu už paaukotus pinigus nupirkę reikiamų daiktų - vandens siurblių, durų ar langų, patys juos ir įstato ar suremontuoja.

Iniciatyvos autorius, Skuodo rajono komisariato viršininkas Alfonsas Meškys, pasakoja, kad pagalbos reikalingų šeimų rajone tikrai esama daug, ir žmogiškai padėti norisi visiems, tačiau kaip ir kasmet, atsakingai atrenkamos tik tvarkingos šeimos ir išklausius jų bėdas bei norus, kartu su komisariato kolektyvo nariais palengvinama jų buitis. Pasak A.Meškio, gerumo niekada nebus per daug, o skeptikams klausiantiems kam gi viso to reikia, jis atsakantis, jog svarbiausia galvoti ne kodėl tai darai, o kaip padaryti, kad kuo daugiau žmonių būtų laimingi.

Kaip ir praėjusiais metais, šiemet aukotojai buvo dosnūs – aukų dėžutėje rasta daugiau nei du tūkstančiai eurų – jie padės palengvinti tris mažamečius vaikučius auginančios, jokių pašalpų ar išmokų neprašančios, gražios ir tvarkingos šeimos buitį.

Didžiuojamės Skuodo rajono pareigūnų iniciatyva ir kuriamu Kalėdų stebuklu. Ginti.Saugoti.Padėti.