Migracijos skyrius informuoja

Data

2019 05 07

Įvertinimas
0
Informuoja.jpg

Artėjant Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimams, referendumui dėl Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo ir referendumui dėl Konstitucijos 55 straipsnio pakeitimo, įvyksiantiems gegužės 12 d., Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyrius primena, kad piliečiai, atvykę balsuoti, privalės pateikti asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą.

Visi piliečiai, turintys balsavimo teisę, raginami pasitikrinti asmens dokumentų galiojimo laiką. Jeigu asmens tapatybės kortelės ar paso galiojimo laikas pasibaigęs, ar nustos galioti artimiausiu metu, kviečiame užsisakyti naują asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriuje Klaipėdoje (Kauno g. 6) arba skyriaus nuotolinėse darbo vietose Gargžduose (Gamyklos g. 31), Kretingoje (Vytauto g. 19), Plungėje (Minijos g. 4), Skuode (J. Basanavičiaus g. 3), Palangoje (Ganyklų g. 30). Informacija telefonu 8 700 60000.

Informuojame, kad Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyrius dirbs gegužės 12 dieną, nuo 10 val. iki 14 val. Migracijos skyriuje Klaipėdoje, Kauno g. 6, bus galima atsiimti Klaipėdoje užsakytus ir jau pagamintus Lietuvos Respublikos pilietybę patvirtinančius dokumentus, o rinkimuose dėl negaliojančio ar prarasto asmens dokumento dalyvauti negalintiems asmenims bus išduodamas laikinas pažymėjimas, kuris galios rinkimų dieną kaip dokumentas, patvirtinantis asmens tapatybę ir pilietybę.