Komisariate - tradicinis Pyragų dienos renginys

Data

2018 11 06

Įvertinimas
2
IMG_7649.jpg

Jau tapo gražia tradicija, jog lapkričio mėnesį Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kolektyvas švenčia Pyragų dieną, o surinktas už kepinius lėšas aukoja reikalingiems mūsų paramos ir pagalbos.

Praėjusiais metais, už Pyragų dienos metu surinktus pinigus buvo suremontuotas neįgalaus, „Caritas“ senelių namuose gyvenančio senjoro elektrinis vežimėlis – kojų neturintis senjoras džiaugėsi pareigūnų pagalba ir galimybe vėl laisvai judėti.

Šiemet Klaipėdos apskr. VPK Didžioji pasitarimų salė vėl pakvipo šokoladu ir vanile, kolektyvo nariai buriavosi gurkšnodami arbatą ir džiaugėsi galėdami trumpą atokvėpio minutę tarp darbų aptarti ir kulinarinius kolegų sugebėjimus. Išragauta daugybė šokoladinių pyragų, maskarponės ir varškės tortų, sausainių ir net bandelių su kopūstais, už kuriuos dosniai aukota – šiemet surinkta 205 eurų suma.

„Noras daryti gera yra visų mūsų širdyse. Malonu žinoti, jog tiek daug kolegų yra neabejingi kitiems, aukoja savo laiką, įdeda daug širdies kepdami visus šiuos pyragus. Darykite gerus darbus, aukokite, padėkite tiems, kam to labiausiai reikia“ – kolektyvo dosnumu džiaugėsi Klaipėdos apskr. VPK viršininkas Alfonsas Motuzas.

Pyragų diena minėta ir Klaipėdos rajono policijos komisariate.