Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai paminėjo artėjančią Valstybės dieną

Data

2020 07 03

Įvertinimas
0
IMG_1405 copy.jpg

Artėjančios Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dienos  šventės paminėjimo renginį pareigūnai pradėjo sugiedodami Lietuvos Respublikos himną. Keturios jaunos policininkės iškilmingai prisiekė būti ištikimos Tėvynei, visada ginti žmogų ir jo teises. Už pavyzdingą ir nepriekaištingą tarnybą policijos pasižymėjimo ženklais „Už nuopelnus“ ir „Už nepriekaištingą tarnybą“ apdovanota 12 policijos pareigūnų ir darbuotojų, įteiktos padėkos bei vardinės dovanos. Susirinkusiuosius ir prisiekusiąsias palaimino Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapijos klebonas, kunigas Mindaugas Šlaustas. Muzikiniais kūriniais susirinkusiuosius sveikino Klaipėdos brass kvintetas.
Klaipėdos apskrities VPK viršininko pavaduotojas Ramūnas Šideikis, sveikindamas  kolegas artėjančios šventės proga, ragino didžiuotis, kad esame lietuviais ir didinga mūsų šalies istorija.
„Tikiu, kad „Tautiška giesmė“ vieną dieną suvienys absoliučiai visus po pasaulį išsibarsčiusius lietuvius. O protėvių nueiti keliai dėl Lietuvos laisvės ir saugumo tegul tampa kelrodžiu iššūkiams ateityje.“- sakė R. Šideikis.   
Liepos 6-ąją Klaipėdos policijos pareigūnai tradiciškai jungsis prie viso pasaulio lietuvius vienijančios akcijos ir „Tautišką giesmę“ giedos kartu su klaipėdiečiais viešose uostamiesčio vietose.