Klaipėdos apskrities policijos padėkos vakaras policijos rėmėjams

Data

2019 12 13

Įvertinimas
0
IMG_8188 copy.jpg

Jau ketvirtus metus Klaipėdos apskr. VPK pareigūnai prieš pat Kalėdas sukviečia aktyviausius policijos rėmėjus, saugių kaimynysčių grupių atstovus bei jaunuosius policijos rėmėjus idant padėkotų jiems už jų nuoširdų indėlį rūpinantis bendruomenių saugumu bei kuriant darnius santykius tarp pareigūnų ir visuomenės. Šiuo metu visoje Klaipėdos apskrityje pareigūnams talkina 77 policijos rėmėjai ir 60 jaunųjų policijos rėmėjų. Kaip sakė Klaipėdos apskr. VPK viršininkas Alfonsas Motuzas – komisariato durys visada atviros visiems geriems žmonėms, ir labai svarbu turėti tokius aktyvius piliečius, kurie neatlygintinai prisideda prie to, jog jų gyvenamojoje aplinkoje būtų saugiau, o pareigūnų darbas lengvesnis. Viršninkas taip pat pabrėžė, jog neretai didelį atgarsį sukeliančių įvykių metu, būtent visuomenės pagalba yra labai svarbi tiriant nusikaltimų aplinkybes ar ieškant žmonių.

 

Renginio metu už iniciatyvumą, nuoširdų darbą ir geranorišką bendradarbiavimą A. Motuzas įteikė išskirtines padėkas ir vardinius policijos laikrodžius trims policijos rėmėjams negalintiems savo laiko ir jėgų talkinant pareigūnams: Virginijui Stalnioniui, Kasparui Laurynui Vaičiuliui ir Ignui Račkui.

Padėkomis ir dovanomis įvertinti ir aktyvūs jaunieji Klaipėdos policijos rėmėjai: Erika Koval, Ugnė Gedminaitė, Dovydas Poliščiuk, Renaldas Ahalbovn ir Ksenija Petkevičiūtė.

Na, o antrojoje reginio dalyje, kaip ir kasmet, apdovanoti ir paskatinti Saugių kaimynysčių grupių atstovai ir aktyvistai, kurie nuoširdžiai stengiasi, kad jų gyvenamoji aplinka būtų saugi – jie ne tik suburia kaimynus, rūpinasi aplinkos tvarka, bet ir aktyviai bendradarbiauja su pareigūnais, rengia bendruomenių susitikimus, tariasi kaip savo gyvenamąją aplinką padaryti kuo saugesne. Aktyviausioms saugių kaimynysčių grupėms įteiktos atminimo lentos žymėsiančios jog toje aplinkoje gyventi gera ir saugu.

Šiais metais veikliausios Klaipėdos saugios kaimynystės vardas atiteko Klaipėdos m. Paupių bendruomenei.