Bendroje policijos sporto renginių įskaitoje Klaipėdos apskr. VPK džiaugėsi trečiąja vieta

Data

2019 02 11

Įvertinimas
1
3905_bbafba92d9f5c6601cc660a028091485.jpg

Šiandien Policijos departamente buvo pagerbti geriausi 2018 m. Lietuvos policijos pareigūnai-sportininkai, profesinių įgūdžių ir sportinės veiklos instruktoriai bei policijos komandos (įstaigos). Šiais metais policijos įstaigos turėjo galimybę pačios išrinkti geriausius savo įstaigos sportininkus pagal pasiekimus Lietuvos policijos sporto renginiuose, savo sporto šakos nacionalinius ar tarptautinius pasiekimus.

Geriausiu Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnu, daugiausia pasiekusius sportinėje veikloje 2018 metais, pripažintas Vidas Veryga – Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos miesto Bendruomenės pareigūnų grupės tyrėjas. Šis pareigūnas ne kartą įrodė, jog yra nepakeičiamas ir nepralenkiamas krepšinio aikštelėje.

Renginio metu taip pat buvo apdovanoti 2018 m. policijos sporto renginių bendrosios įskaitos prizininkų trejetas bei įstaigas kuruojantys profesinių įgūdžių ir sportinės veiklos instruktoriai. Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas šiemet džiaugėsi trečiąja vieta, pagyrų ir apdovanojimų taippat nusipelnė ir mūsų komisariatą kuruojantis Justas Vaičiulis Lietuvos policijos mokyklos Profesinių įgūdžių valdybos 3-ojo skyriaus vyriausiasis specialistas.

Policijos darbuotojus sveikino ir policijos generalinio komisaro padėkomis bei atminimo prizais apdovanojo policijos generalinio komisaro pavaduotojai Rimantas Bobinas ir Edvardas Šileris. Jie linkėjo pareigūnams siekti užsibrėžtų profesinių ir sportinių tikslų bei garsinti Lietuvos policiją įvairiuose nacionaliniuose ar tarptautiniuose sporto renginiuose.